Що ми можемо

Ми надаємо широкий спектр послуг для наших клієнтів і готові вирішити всі необхідні завдання від ідеї і продажу до саппорта. Нижче наведені основні категорії послуг, використовуючи які, ми вирішуємо завдання наших клієнтів.

Провайдінг в світ високошвидкісного  інтернет до 10Гбіт/сек:

AYOL NET - це перш за все послуги зв'язку для бізнесу. Можливо тому, що основним пріоритетом розвитку ми вибрали для себе не кількість, а якість. З роками прийшло розуміння ньюансів  властивих кожній галузі з якою ми працюємо, будь то масштабний заводський комплекс, забудовник або міні офіс початкуючого проекту. Ми ніколи не обманюємо наших Клієнтів невідповідністю заявленим швидкостям, прихованими платежами, непомірно «роздутими» тарифами і «кабальними» договірними стосунками і процедурами.

 

Побудова каналів зв'язку L2 між філіями:

Якщо вам необхідно об'єднати комп'ютерні і телефонні мережі офісів і філій, організувати електронний документообіг і контролювати всі бізнес-процеси Вашої компанії, скористайтеся вирішеннями  AYOL NET по організації віртуальних каналів і приватних корпоративних мереж (VPN).Це дозволить Вам забезпечити взаємодію між підрозділами і комунікації з клієнтами на принципово новому рівні, радикально скоротивши витрати на обслуговування корпоративної інфраструктури і підготувавши корпоративні мережі для передачі даних потрібних об'ємів. Корпоративні мережі (VPN) вашої компанії, побудовані AYOL NET дозволять:

  • забезпечити високошвидкісний захищений обмін інформацією між підрозділами;
  • створити внутрішню телефонну мережу з єдиною короткою нумерацією;
  • забезпечити всі підрозділи широкосмуговим доступом в Інтернет;
  • використовувати аудіо-  і відеоконференцзв'язок; організувати централізоване відеоспостереження за всіма об'єктами.

 

  • Станом на 18.11.2023 більше 70% покриття перебудовано на технологію PON  ...
  • Готуємось до можливих преривань в постачанні електроенергії. Станом на 25.09.23 90% обладання компанії зарезервовано АКБ, віримо в ППО та ЗСУ!    ...