Контакти

ВІДДІЛ ПРОДАЖУ: (044) 338-06-10 (066) 065-06-26 (з 10-18.00 пн-пт)

    

замовити підключення можливо за телефоном, формою зворотнього зв'язку, або на поштову скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА АБОНЕНТІВ

місто Київ:  (044) 338-06-10 (цілодобово)

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

заявки з приводу некоректної роботи послуги приймаються виключно на emeil: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з наведенням стислого або розвернутого опису проблеми.

Шановні Абоненти,

Технічний відділ AYOL NET звертає Вашу увагу на те що:

- провайдер не несе відповідальність за некоректну роботу пристроїв Абонента (wi-fi роутери, коммутатори, комп'ютерна техніка та інш).Межа відповідальності Оператора (провайдера) згідно договору про надання телекомунікаційних послуг розповсюджується до порту включення Абонента в обладнання Провайдера.

 

 

  • Не дивлячись на складні умови пересування, труднощі з постачаннями кабельної продукції  - всі відділи компанії працють! Активно підключаємо нових Абонентів. Віримо в Україну!  ...
  • Шановні Абоненти! В цей непростий для Країни час - ми залишаємось на своїх місцях і працюємо 24/7. Підключені додаткові бекапні ресурси.  Україна переможе!